Reset Password

NUOMA BE RŪPESČIŲ!

Rinkos analizė

Įvertinsime Jūsų butą ir paruošime preliminarią būsto kainodarą. Taip pat patarsime ir papasakosime kaip padaryti, kad Jūsų būstas taptu išskirtiniu.

Būsto paruošimas nuomai

Sukursime Jūsų buto profilį rezervacinėse sistemose bei mūsų internetinėje svetainėje. Mūsų fotografas pasirūpins profesionaliomis ir patraukliomis būsto nuotraukomis.

Būsto priežiūra

Pasirūpinsime būsto švara ir smulkiais remonto darbais, todėl visi Jūsų buvę rūpesčiai dabar mūsų rankose!

Komunikacija 24/7

Atsakysime į visus svečių klausimus, pageidavimus ir išspręsime visas iškilusias problemas. Svečių aptarnavimo linija veikia visą parą.

Kainodara 7/7

Nuolat atliekame būsto kainų analizę ir pasirūpiname kainodara. Būsto kainos yra nustatomos atsižvelgiant į esamą situaciją rinkoje bei būsto užimtumą. Kainoms nustatyti, remiamės duomenų analizės programa, turima statistika bei kainų nustatymo programa. Dėl to puikiai žinome kaip užtikrinti aukštas buto pajamas.

Svečių įsiregistravimas 24/7

Buto svečiams siūlome lankstų įsiregistravimo laiką. Pasirūpinsime atvykusiais svečiais, kad jie saugiai galėtų patekti į būstą bet kuriuo paros laiku.

TRUMPALAIKĖS BUTŲ NUOMOS ADMINISTRAVIMAS VILNIUJE, KAUNE ir KLAIPĖDOJE

Susipažinkime ir mes Jums parodysime koks paprastas ir lengvas gali būti trumpalaikės nuomos administravimas, kai viskuo pasirūpiname mes!

Trumpalaikė nuoma vis labiau populiarėja didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Priešingai nei viešbučių paslaugos, trumpalaikė nuoma siūlo labiau individualizuotą patirtį ir daugiau galimybių, susijusių su viešnage. Būsto savininkams šis nuomos tipas atveria naujas finansines galimybes ir dažnai suteikia didesnę grąžą nei ilgalaikė nuoma. Be to, trumpalaikei viešnagei skirti būstai suteikia daugiau galimybių atnaujinti nuomos kainą, todėl apsisaugoma nuo infliacijos. O vienas didžiausių trumpalaikės nuomos privalumų – tai mažesnis būsto nusidevėjimas. Jūsų būstas yra nuolat tvarkomas ir prižiūrimas, dėl to mažiau dėvisi. 

Turite NT ir norite, kad jis neštų pelną? Įdarbinkite savo NT trumpalaikės nuomos rinkoje. Tiesa, vien paruošti butą ar patalpas nuomai bei įkelti skelbimą į kelias rezervacines platformas nepakaks – reikės rūpintis nuomininkų paieška, atvykimo ir išvykimo procesu, būsto valymu ir pan. Patikimas trumpalaikės nuomos būsto administratorius yra puikus sprendimas siekiantiems patogumo ir efektyvumo. Tik patyrę ir gerai NT rinką išmanantys specialistai gali užtikrinti kokybiškas paslaugas, pastovų būsto užimtumą bei nuolat generuojamas pajamas.  Trumpalaikės nuomos administratorius URBAN RENT naudoja naujausius išorinius ir vidinius technologinius įrankius, kurie gelbsti norint užtikrinti geriausią rezultatą. Patikėdami savo NT mums galite būti tikri – bus pasirūpinta kiekviena apartamentų smulkmena: nuo būsto paruošimo, reikalingų daiktų parūpinimo ir fotosesijos iki svečių poreikių užtikrinimo bei iškilusių problemų sprendimo. 

Patikėję savo NT trumpalaikės nuomos administravimą URBAN RENT komandai galėsite:

 • žinoti, kad bus pasirūpinta smulkiais remonto darbais,
 • gauti didžiausią finansinę grąžą,
 • būti ramūs dėl būsto tvarkos ir priežiūros,
 • nesirūpinti dėl būsto paruošimo ir pritaikymo nuomai,
 • išvengti nuolatinių skambučių ir svečių komunikacijos,
 • nesukti galvos, kaip reikės spręsti kylančias problemas,
 • sutaupyti laiko, kuris turėtų būti skiriamas nuolatiniam rinkos stebėjimui ir kainų nustatymui,
 • žinoti, kad jūsų turtas – profesionalų rankose,
 • ramiai miegoti ir mėgautis laisvu laiku.

Trumpalaikės nuomos objektų administravimas prasideda gerokai anksčiau nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Su NT savininku pirmiausiai yra aptariami lūkesčiai ir numatomi darbai. URBAN RENT komanda žino visas NT rinkos tendencijas, seka vykstančius kainų pokyčius bei kitą aktualią informaciją, todėl galite jaustis saugiai – viskas bus vykdoma sąžiningai, laiku ir pagal numatytą planą. URBAN RENT komanda administruojamo nekilnojamojo turto savininkams periodiškai pateikia ataskaitas su visa reikalinga informacija apie rezervacijas, todėl visada žinosite,  kaip dažnai jūsų būstą pasirenka svečiai ir kiek pajamų sugeneruoja trumpalaikė nuoma.

URBAN RENT komanda administruodama būstą trumpalaikei nuomai atlieka šiuos darbus:

 • analizuoja rinką bei nustato kainas,
 • paruošia, prižiūri ir tvarko būstą,
 • pasirūpina, kad patyrę meistrai atliktų smulkius remonto darbus,
 • komunikuoja su svečiais,
 • sprendžia iškilusias problemas,
 • administruoja padarytas žalas,
 • kas mėnesį ruošia finansines ataskaitas su informacija apie būsto užimtumą,
 • nuolat tobulina darbo procesus, kad administravimo procesas būtų sklandus,
 • atlieka visus kitus einamuosius darbus.

Susisiekite!

Kviečiame susisiekti su mumis ir pradėti draugystę bei ilgalaikį bendradarbiavimą. Mes ne tik atsakysime į jums rūpimus klausimus, supažindinsime su nuomos procesais, bet ir pasirūpinsime Jūsų investicija į NT. Norintys pasikalbėti dėl savo būsto administravimo perspektyvų, galite kreiptis el. paštu info@urbanrent.lt, tel. +37060212262 arba užpildyti formą paspaudę čia. Norėdami gauti išsamesnę konsultaciją, siųsdami laišką parašykite būsto adresą ir atsiųskite nuotraukas.