Reset Password

TRUMPALAIKĖS BUTŲ NUOMOS ADMINISTRAVIMAS VILNIUJE IR KAUNE

Susipažinkime ir mes Jums parodysime koks paprastas ir lengvas gali būti trumpalaikės nuomos administravimas, kai viskuo pasirūpiname mes!

NUOMA BE RŪPESČIŲ!

Rinkos analizė

Įvertinsime Jūsų butą ir paruošime preliminarią buto kainodarą. Taip pat patarsime ir papasakosime kaip padaryti, kad Jūsų butas taptu išskirtiniu.

Buto paruošimas

Sukursime Jūsų buto profilį rezervacinėse sistemose bei mūsų internetinėje svetainėje. Mūsų fotografas pasirūpins profesionaliomis ir patraukliomis buto nuotraukomis.

Buto priežiūra

Pasirūpinsime buto būkle ir švara, todėl visi Jūsų buvę rūpesčiai dabar mūsų rankose!

Komunikacija 24/7

Atsakysime į visus svečių klausimus, pageidavimus ir išspręsime visas iškilusias problemas. Svečių aptarnavimo linija veikia visą parą.

Kainodara 7/7

Buto kainos yra nustatomos kiekvieną dieną, atsižvelgiant į esamą situaciją rinkoje bei buto užimtumą. Kainoms nustatyti, remiamės duomenų analizės programa ir turima statistika. Dėl to puikiai žinome kaip užtikrinti aukštas buto pajamas.

Svečių įsiregistravimas 24/7

Buto svečiams siūlome lankstų įsiregistravimo laiką. Pasirūpinsime atvykusiais svečiais, kad jie saugiai galėtų patekti į butą bet kuriuo paros laiku.

Butų savininkų atsiliepimai

"Urban Rent yra tiesiog puikūs! Trumpalaikės nuomos administravimas buvo patikėtas jiems, o rezultatai pranoko lūkesčius. Profesionali komanda, su kuria malonu dirbti."

Jelizaveta

"4 metus bendradarbiavimo su Urban rent buvo itin sklandūs, kaip klientas esu labai patenkintas. Labiausiai vertinu greitą reagavimą, mandagų bendravimą su svečiais, dėmesį smulkioms, bet svarbioms detalėms. Dažniausiai maloniai nustebina itin efektyvūs butų problemų sprendimas, savininkui nesukeliantis jokių papildomų rūpesčių. Linkiu išlaikyti tą paslaugų lygį kurį užtikrinate šiuo metu :)”

Nerijus

"Urban Rent yra puikus partneriai nekilnojamojo turto nuomos klausimais. Jų komanda yra patikima ir atsakinga - dirbu su jais metus laiko ir esu patenkinta, kaip jie rūpinasi svečiais ir mūsų butu."

Ieva

Susisiekite!

Kviečiame susisiekti su mumis ir pradėti draugystę bei ilgalaikį bendradarbiavimą. Mes ne tik atsakysime į jums rūpimus klausimus, supažindinsime su nuomos procesais, bet ir pasirūpinsime Jūsų investicija į NT. 

Užpildykite formą čia.