Reset Password

URBAN RENT baneris

Apie mus

Mūsų gyvenimo būdas turi atitikti užsibrėžtus tikslus, todėl būsto nuoma neturėtų būti siejama tik su ilgalaike sutartimi – metas pasidairyti po naujas perspektyvas! URBAN RENT – jau šešerius metus gyvuojanti įmonė, teikianti profesionalias trumpalaikės nuomos administravimo paslaugas. Trumpalaikės nuomos paslaugų administravimo bendrovė atstovauja nekilnojamojo turto savininkų ir nuomininkų interesus. URBAN RENT misija – sukurti trumpalaikę, įsimintiną patirtį svečiams ir ilgalaikius, grąžą garantuojančius sprendimus būstų savininkams. Mes esame stipri, vieninga ir auganti komanda, kuri profesionaliai pasirūpins Jūsų namais arba investicija į nekilnojamąjį turtą!

URBAN RENT nekilnojamojo turto ir trumpalaikės nuomos administravimo įmonė buvo viena pirmųjų Lietuvos rinkoje. Bendrovė sparčiai auga ir siūlo kokybiškas paslaugas nekilnojamojo turto savininkams, o optimizuota trumpalaikės nuomos valdymo sistema leidžia atkreipti dėmesį į kiekvieną smulkmeną. Mūsų komandą vienija bendros vertybės: sąžiningumas ir atsakingumas, siekiame tapti patikimais jūsų partneriais bei pasirūpinti visu administravimo procesu, kad galėtume džiaugtis savo laisvu laiku.

Leiskite URBAN RENT komandai valdyti nekilnojamąjį turtą už jus – bendrovės visapusiški sprendimai supaprastina sudėtingas būsto nuomos subtilybes, su kuriomis kasdien susiduria nekilnojamojo turto savininkai: nuo komunikacijos su svečiais, apartamentų tvarkymo iki mokėjimo procesų ir dar daug visko. Nekilnojamojo turto rinka gali tapti papildomu ar pagrindiniu pajamų šaltiniu, tačiau nepatyręs žmogus dažnai susiduria su sunkiai valdomais procesais, kurie gali lemti finansines nesėkmes. Trumpalaikės nuomos turto valdymas –  procesas, kurio metu sieksime išlaikyti  jūsų nekilnojamojo turto vertę ir sukurti tokią aplinką, kurioje svečiai jaustųsi patogiai. Iš nekilnojamojo turto gaunamų pajamų potencialas ilgalaikėje perspektyvoje priklauso nuo to, kaip nekilnojamas turtas yra valdomas. Mums rūpi ne tik tai, kokias pajamas generuoja jūsų būstas, bet ir kaip jis yra prižiūrimas. Pasirinkus URBAN RENT, jums nereikės sukti galvos dėl būsto paruošimo nuomininkams, priežiūros jiems išvykus bei su būstu iškilusių problemų sprendimo. Nuo būsto sutvarkymo iki ataskaitų rengimo – visu tuo pasirūpins nuomos specialistų komanda, todėl būsite ramūs žinodami, kad jūsų nekilnojamojo turto investicija yra gerose rankose. 

URBAN RENT yra patraukli platforma ir tiems, kurie ieško patikimo būdo rasti apartamentus trumpalaikei viešnagei. Mūsų tikslas – paversti jūsų išvykas įsimintinas ir patogias. Siekiame, kad kokybiškos kelionės būtų prieinamos kiekvienam. Didelis būstų pasirinkimas reiškia, kad galite rasti autentišką ir prieinamą būstą, atitinkantį jūsų poreikius. Išsamiai URBAN RENT komandos narių pateikiama informacija leis išvengti nemalonių staigmenų bei rasti būstą išvykoms, komandiruotėms ar trumpoms atostogoms.

URBAN RENT puoselėja sąžiningumą, profesinį augimą, atvirumą, todėl komandoje dirbantys specialistai mielai bendradarbiaus ir padės lengviau suprasti visus nekilnojamojo turto srityje vykstančius procesus. Jums belieka atsipalaiduoti – visais rūpesčiais pasirūpinsime MES!

Atsiliepimai apie mus

"Urban Rent yra tiesiog puikūs! Trumpalaikės nuomos administravimas buvo patikėtas jiems, o rezultatai pranoko lūkesčius. Profesionali komanda, su kuria malonu dirbti."

Jelizaveta

"4 metus bendradarbiavimo su Urban rent buvo itin sklandūs, kaip klientas esu labai patenkintas. Labiausiai vertinu greitą reagavimą, mandagų bendravimą su svečiais, dėmesį smulkioms, bet svarbioms detalėms. Dažniausiai maloniai nustebina itin efektyvūs butų problemų sprendimas, savininkui nesukeliantis jokių papildomų rūpesčių. Linkiu išlaikyti tą paslaugų lygį kurį užtikrinate šiuo metu :)”

Nerijus

"Urban Rent yra puikus partneriai nekilnojamojo turto nuomos klausimais. Jų komanda yra patikima ir atsakinga - dirbu su jais metus laiko ir esu patenkinta, kaip jie rūpinasi svečiais ir mūsų butu."

Ieva